Türkiye Finans Âlâ Kart vs QNB Miles&Smiles QNB
İki popüler kredi kartını yıllık aidat, puan sistemi, aktif kampanya zenginliği ve avantajları açısından canlı olarak karşılaştırın.

Âlâ Kart
25 Aktif Kampanya
Miles&Smiles QNB
39 Aktif KampanyaHızlı Karar Özeti: Hangi Kartı Seçmelisiniz?
- Kart aidatı bulunmamaktadır
- Katılım bankacılığı prensiplerine uygundur
- Bonus programı sayesinde yaygın anlaşmalı iş yerlerinde puan kazandırır
- Geniş kampanya çeşitliliği
Şu An Devam Eden Canlı Kampanyalar
Türkiye Finans Âlâ Kart KampanyalarıTümünü Gör (25)
Âlâ Kart Asistanlık Hizmetleri
Âlâ Bankacılık müşterilerine özel sunulan yol yardımı, konut desteği, medikal yardım ve yaşam asistanlığı hizmetleri.
Âlâ Müşterilere Özel Âlâ BES ile Geleceğe Yatırım Yapın!
Türkiye Finans Âlâ müşterilerine özel sunulan Bereket Emeklilik Âlâ Katılım Bireysel Emeklilik Planı ile geleceğe güvenle yatırım yapın. %20 devlet katkısı ve özel asistans hizmetleri ile birikimlerinizi profesyonelce yönetin.
1.400+ Lounge Noktasında Ücretsiz Konforun Tadını Çıkarın!
Türkiye Finans Âlâ Kart sahipleri, bir önceki ay 20.000 TL ve üzeri ekstre harcaması yapmaları durumunda dünya genelinde 1.400'den fazla lounge noktasından ücretsiz yararlanabiliyor. Âlâ müşterileri yıllık 6, Âlâ Private müşterileri ise yıllık 12 kez bu ayrıcalıktan faydalanabiliyor.
Âlâ ve Âlâ Private Müşterilerine Özel Ücretsiz Fast Track Ayrıcalığı
Âlâ ve Âlâ Private müşterileri, havalimanlarında sıra beklemeden ücretsiz hızlı geçiş ayrıcalığından yararlanıyor. Mastercard Travel Pass uygulaması üzerinden rezervasyon yaparak seyahat konforunuzu artırabilirsiniz.
Online Harcamalarınızı Âlâ Kartınızla Yapın Her Ay 800 Tl’ye Varan Bonus Kazanın!
Türkiye Finans Âlâ Kartınız ile internet üzerinden yapacağınız harcamalarda her ay 800 TL ye varan bonus kazanma fırsatı sizi bekliyor.
QNB Miles&Smiles QNB KampanyalarıTümünü Gör (39)
n11’de peşin fiyatına 3 taksit!
Miles & Smiles QNB Kredi Kartı’nızla n11’den yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sizi bekliyor.
Trendyol'da peşin fiyatına 3 taksit!
Miles & Smiles QNB Kredi Kartı'nızla Trendyol'dan yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sizi bekliyor.
Mobilet'te seçili etkinliklerde %25'e varan indirim!
Miles & Smiles QNB Kredi Kartı'nızla Mobilet web sitesinde ve uygulamasında seçili etkinlik biletlerinde %25'e varan indirim fırsatı sizi bekliyor.
Mastercard Yurt Dışı Seyahat Kampanyası
Mastercard logolu Miles & Smiles QNB kartınız ile yurt dışında giyimden restorana ve konaklamaya kadar 100'den fazla markada indirim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
Miele'de 6 Taksit Fırsatı!
Miles & Smiles QNB kredi kartınızla Miele mağazalarından ve shop.miele.com.tr'den yapacağınız alışverişlerde 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.
Sıkça Sorulan Sorular
Türkiye Finans Âlâ Kart ile QNB Miles&Smiles QNB arasındaki en temel fark nedir?
Türkiye Finans Âlâ Kart, Bonus puan sistemiyle öne çıkarken; QNB Miles&Smiles QNB, Mil kazanımı sunmaktadır. Türkiye Finans Âlâ Kart yıllık aidatı Aidatsız, QNB Miles&Smiles QNB ise Aidatsız seviyesindedir.
Hangi kartta daha fazla aktif kampanya var?
Şu an platformumuzda Türkiye Finans Âlâ Kart için 5 aktif kampanya, QNB Miles&Smiles QNB için ise 5 aktif kampanya bulunmaktadır.
Hangi durumlarda Türkiye Finans Âlâ Kart tercih edilmeli?
Faizsiz bankacılık prensiplerine uygun, günlük harcamalarından bonus kazanmak ve yıllık kart aidatı ödemek istemeyen herkes için uygundur.
Hangi durumlarda QNB Miles&Smiles QNB tercih edilmeli?
Alışverişlerinde mil kazanmak, THY ve Star Alliance uçuşlarında ödül bilet ve lounge ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenler için uygundur.